ST’den Yeni Referans Tasarım: Motor Kontrol, IoT ve AI’la Buluşuyor. 

ST, üçlü yüksek performans sürücüyle birlikte zengin bir özellik seti içeren STM32F431 tabanlı 9×9 mm VFQFPN paketteki SiP çözümü STSPIN32G4’in kullanıldığı yeni nesil akıllı aktüatör referans tasarımı EVLSPIN32G4-ACT’i duyurdu.  

Kart, çok küçük boyutlarda (62 mm x 50 mm) 5 Arms çıkış akımına ve 48 V besleme girişine kadar üç fazlı fırçasız motorları sürmek üzere tasarlandı (toplam 250 W). Aşırı ısınma, gerilim ya da akım için izleme olanağı sağlayan çözüm, FOC ya da 6-step kontrol algoritmalarına izin verirken sensörlü ya da sensörsüz çalışabilmekte, ayrıca 3 ya da tek şönt seçenekleri sunabilmektedir.  

Sistem, STWIN.box geliştirme kiti ile birlikte eksiksiz bir yazılım ve donanım ekosistemine de açılıyor. Bu sayede gelen kablolu ve kablosuz haberleşme (RS485, UART, USB, CAN, and Bluetooth® Low Energy, Wi-Fi, NFC), çeşitli sensörler (ivme, döngüsel hareket, eğim, manyetik alan, sıcaklık, nem, basınç, ses) ve yerleşik microSD™ kart gibi özellikler; IoT, durum izleme, kestirimci bakım ve daha bir çok son teknoloji motor uygulamasına olanak sağlıyor.  

Daha fazla bilgi için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

YAZAR:

  Empa