Empa Elektronik

empa Elektornik

KURUMSAL

ÇÖZÜMLER

GİRİŞ YAP

ARAMA

empa logo
empa logo

AEROSPACE & DEFENCE

post

AEROSPACE & DEFENCE

Yerli ve Milli Savunma Sanayi projelerinin hayata geçebilmesi için gerekli kritik teknolojileri ülkemize getirmek, alt bileşenleri bu alanda faaliyet gösteren firmalara tedarik etmek üzerinde çalışmalar yapıyoruz..

Empa Elektronik, Yerli ve Milli Savunma Sanayi projelerinin hayata geçebilmesi için gerekli kritik teknolojileri ülkemize getirmek, alt bileşenleri bu alanda faaliyet gösteren firmalara tedarik etmek üzerinde yoğun çalışmalar yapmaktadır.

42 yıllık tecrübesi ve Savunma Sanayi üzerine yoğunlaşmış temsilcilik portföyü ile Kara, Deniz, Havacılık&Uzay, Mühimmat ve Radar gibi sistemlerin ihtiyaç duyduğu alt komponentlerin tedariği konusunda çalışmalar yürütülmektedir. Hedefimiz yüksek teknoloji sağlayıcısı yarıiletken firmaları AMD-Xilinx ve ST Micro, Elektromekanik alanda dünya lideri TE Connectivity gibi firmaların bu alandaki bilgi birikimi, deneyim ve çözümlerini Arge’lere aktararak ihtiyaç olabilecek komponentlerin sorunsuz tedariğinin yapılmasıdır. Ankara ve İstanbul ofislerimizdeki teknik kadromuz ile düzenlediğimiz toplantı, fuar ve etkinlikler ile sektörü bu alandaki yeniliklerle tanıştırmaktayız.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

 • post

  IDEF’23 Savunma Fuarında Yerimizi Aldık!

  IDEF’23 16’ncı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, T.C. Millî Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, T.C. Cumhurbaşkanl .. DEVAMINI OKU

  DETAYLI BİLGİ
 • post

  Empa’nın Accelerator Workshops Yolcuğu!

  3 Büyük İlde Geniş Bir Katılımla Başladık Donanım ve yazılımlarını elektronik sektörümüzün ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarladığımız ve 2022’de 3 f .. DEVAMINI OKU

  DETAYLI BİLGİ

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz..