Bridgelux ile COB Aydınlatma Pazarının En Yüksek Verimliliği!

Yenilikçi LED çözümlerinin önde gelen geliştiricisi ve üreticisi Bridgelux, Gen9 COB LED’lerinin lansmanını yaptı. Gen9 COB, CRI80 verimini 200 lm/W’a çıkartıyor. Böylece önceki nesil CRI 80 Gen8 COB LED’lere göre %10’luk bir gelişme sağlanıyor. Gen9 COB LED’lerin, 6 mm ila 22 mm çapında geniş bir Işık Yayan Yüzey (LES) yelpazeside mevcuttur. Bu çığır açan performans, COB aydınlatma pazarındaki en yüksek verimliliği temsil eder. 

Gen9 Vero Serisi COB LED’ler ile birlikte Bridgelux, müşterilerimize tam bir aydınlatma çözümü sunmak için lehim gerektirmeyen COB holder seti de sunmaktadır. Tutucular Zhaga standartlarına uygundur. Yine aynı şekilde bu tutucular, Gen9 V6’dan Gen9 V22’ye kadar tüm V Serisi ve Vesta TW COB’lar için uygun olacaktır.  

Bridgelux Gen9 COB LED’ler, ABD DLC ve Euro ERP enerji tasarrufu özelliklerini karşılamak için tüm ticari ve konut aydınlatma uygulamaları için ideal bir çözümdür. 

Bridgelux’un CEO’su Dr. Yi-Qun Li, “Bridgelux, son yıllarda yeni ürünlerin başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesiyle LED teknolojisinin lideri olarak ortaya çıkıyor. Bu teknolojiler, yenilikçi Thrive ve yüksek verimli CRI90 F90 aydınlatmayı içeriyor.” diyor.  

ORİJİNAL LİNK ; https://bridgelux.com/blog/bridgelux-s-gen9-cobs-deliver-industry-highest-efficacy-200-lmw

YAZAR:

  Empa