Power Day Geleceğe Yön Verecek!

13 Haziran tarihinde gerçekleşen Power Day etkinliğimiz kapsamında güç elektroniği projeleri için çözümler sağlayan lider ve yenilikçi üreticileri, sektör ile bir araya getirdik. Geniş bir katılımcı kitlesi ile büyük bir ilgi gören Power Day, oturumları ve demo uygulamaları ile proje geliştiricileri ve meraklılarına ilham verdi.

Lider Üreticiler, Interaktif Oturumlar

ST, TE, Nippon ve daha onlarca global sektör lideri firma temsilcisi yaptıkları sunumlar ile çalışmalarını paylaşırken, sunum sonunda gerçekleşen soru-cevap ile geliştiricilere yön gösterdi. Güç elektroniği özelinde empa elektronik güvencesiyle gerçekleşen 13 oturumun tamamı büyük bir ilgi gördü.

Ürünler ve Uygulamalar

Power Day sadece sunumlarla sınırlı kalmayıp, demo uygulamaları ve temsilci firmaların açtığı standlara da ev sahipliği yaptı. Katılımcılar, oturum aralarında güç elektroniği teknolojileri ile ilgili dilediği tedarikçi standını ziyaret ederek, sunulan çözümlerin pratik uygulamalarını ve faydalarını daha iyi anlama fırsatı buldular.

empa

Sektör temsilcileri ne diyor?

“Yeni nesil güç elektroniği teknolojilerini keşfederken, 42 yıldır olduğu gibi projelerinizde size rehberlik etmeye devam edeceğiz.”
Oğuzhan Demirci – Power Line Manager at Empa

“Benim için burada bulunmak ve müşteriler ile konuşmak gerçekten çok güzel. Power Day ile bu fırsatı yakalamış ve iletişim kurmuş olduk.”
Marcus Lippert – Business Development Manager at StarPower

“Etkinlikten gerçekten çok memnun kaldım! Power Day sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha yakından tanıma fırsatı bulduk.”
Igor Aleksandrov – Distribution Account Manager at TE

“Empa Elektronik Türkiye pazarında kilit ortağımız. Bu nedenle empa ile birlikte bu etkinlikleri çok önemsiyoruz.”
Tania Guerrero – Sales FAE Manager at ST

Empa bizim en önemli ortağımızdır. Çalışma alanlarımızı genişleterek birlikte daha fazla büyüyebiliriz.
Masatada Okabe – Managing Director Europe at Nippon Chemicon

YAZAR:

  Empa