Teknoloji Yolculuğunuzu Adım Adım Hızlandırıyoruz!

(Empa Accelerator Workshops)

Geçtiğimiz haftalarda DoubleTree by Hilton İstanbul Moda otelde gerçekleştirdiğimiz Cloud-IoT Accelerator Workshop Part1 (MCU+Sensors) ile hem teorik hem de uygulamalı seansların olduğu keyifli bir çalışma geçirdik.

Kurulduğumuz günden bu yana sektörel gelişimi kendimize ilke edinirken, müşterilerimizi yeni çözümler ile tanıştırmaya odaklanıyoruz. Artık bir Empa klasiği haline gelen Accelerator Workshop serisiyle de 42 yıllık tecrübemizi geleceğin teknolojileri ile harmanlayarak farklı konularla sektöre yön ve destek vermeye devam ediyoruz.

Neden IoT ve Neden Bulut?

Dijital dönüşümün vazgeçilmez ayakları IoT ve Bulut teknolojileri temel ve ileri seviye kullanımları ile; Ar-Ge ekipleri, akademisyenler ve teknoloji meraklıları başta olmak üzere geniş bir kitle tarafından yakından takip edilmekte. Yeni pazarların oluşmasında vazgeçilmez hale gelen bu teknolojiler, mevcut uygulama ve projeler için de iyileştirme ve değer katma fırsatları anlamına geliyor. 2022 başından itibaren Empa Teknoloji araştırma ve geliştirme biriminin sıfırdan tasarlayıp ürettiği ve ücretsiz olarak düzenlenen Accelerator Workshops, teorik bilgilerin yanı sıra gerçek uygulamalarla katılımcılarımıza IoT dünyasının kapılarını aralama, tecrübe etme ve projelerine hızlıca adapte etme fırsatı sunuyor.

Accelerator Workshops kapsamında uygulamanın her adımında misafirlerimizle birebir ilgilenerek sadece genel değil, soru ve ihtiyaçlara yönelik kişi bazında da bilgi paylaşımları yapıyoruz.

Sektör Lideri Markalar Fuaye Alanında

Etkinliklerimizde katılımcılar öğle yemeği ve kahve araları gibi dinlenme ve tanışma fırsatlarının yanı sıra, fuaye alanında yer alan Empa’nın üretici ortaklarının tanıtım masalarını ziyaret ederek daha fazla demo görme ve sorularına cevap alma şansı buluyorlar. Bu masalarda IoT ve bulut teknolojileri alanında sektör lideri üreticilerin ürünleri ve temsilcileri yer almakta.

Bu Etkinlikte Neler Yaptık?

Farklı konu ve uygulamalarıyla sizleri hızlandırmaya devam edecek bir sonraki Empa Accelerator Workshop için sabırsızlanıyoruz. Güncel duyurular için bizi sosyal medyadan takip etmeye devam edin!

@empaelectronics

YAZAR:

  Empa