Quectel Yeni Yüksek Performanslı ve Gelişmiş Antenini Duyurdu!

Quectel Wireless Solutions, küresel bir IoT çözüm sağlayıcısı olarak, yeni bir seri olan yüksek performanslı hücresel, Wi-Fi, Bluetooth ve GNSS antenlerini birleştiren ilk combo antenlerden biri olan YB0027AA kombinasyon antenini duyurdu. Yeni anten, 5G MIMO, 4G, GNSS ve Wi-Fi/Bluetooth gibi iletişim işlevlerini elde etmek için çeşitli antenleri entegre edebilen 9-in-1 bir antendir. YB0027AA, cihazlara vida ile monte edilebilir ve ayrıca birden fazla konnektör türünü ve kablo uzunluğunu destekler.

YB0027AA, açık hava uygulamaları için daha esnek ve güvenilir yüksek performanslı bir anten çözümü sunar ve birden fazla bağlantının kullanıldığı acil servis araçları, acil servis ağları, otonom araçlar, otobüsler ve liman makineleri gibi uzaktan izleme uygulamaları dahil olmak üzere birçok farklı uygulama için uygundur. Ayrıca, geniş bant yedekleme ve uzaktan televizyon yayıncılığı gibi alanlarda da kullanılmaktadır.

9-in-1 combo antenleri, 5G IoT için giderek daha kritik hale gelmektedir. YB0027AA, 5G benimseme hızlandıkça müşterilerin yüksek performanslı 5G bağlantılarına ihtiyaçlarını karşılayan bir L1/L5 GNSS aktif anten ile sekiz adet 5G/4G MIMO antenini tek bir anten kutusunda birleştirerek bu ihtiyacı karşılar. Anten, müşteri gereksinimlerine bağlı olarak aynı muhafaza içinde alternatif anten konfigürasyonlarında da mevcuttur.

162mm çevresinde ve 56mm derinliğinde kompakt bir yapıya sahip olan YB0027AA, toz, yüksek sıcaklık ve su basıncına karşı koruma sağlayan IP69K standardını karşılar. Bu da ürünün hava koşullarına veya yüksek basınçlı yüksek basınçlı yıkama makineleri tarafından düzenli olarak temizlenen alanlar için ideal olduğu anlamına gelir. Quectel ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için bilgi@empa.com adresine ulaşabilirsiniz.

Ürün Linki : https://www.quectel.com/product/yb0027aa-5g-screw-mount-combo-antenna-box

YAZAR:

  Empa