Omnivision, Otomotiv Kabin İçi Uygulamalarına Yönelik “Global Shutter” Sensörleri Ailesine İki Yeni Ürün Ekliyor!

OMNIVISION, otomotiv sektörünün ihtiyaçlarına uygun tasarlanmış, dayanıklı, kompakt ve uygun maliyetleri ile öne çıkan otomotiv algılama çözümleri sunmaktadır. CMOS görüntü sensörleri ve ASIC çözümlerimiz, otomotiv pazarının gereksinimleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup, endüstri lideri kalite sunma amacıyla geliştirilmiştir. 

Geleneksel geri görüş kameralarının algılama ve görüntüleme uygulamalarının ötesinde, kapsamlı iç ve dış izleme ve görüntüleme yeteneklerine olan talep açık bir gereklilik haline gelmiştir. Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri (ADAS) ve Sürücü İzleme Sistemlerinin (DMS) geliştirilmesi ve uygulanmasıyla, araçlar sadece sürücüyü potansiyel olaylara karşı uyararak değil, aynı zamanda müdahale ederek daha güvenli ve daha güvenilir hale geldi ve gelmeye devam edecek. 

OMNIVISION, otomotiv kabin içi uygulamalarına yönelik “Global Shutter” sensörleri ailesine iki yeni ürün ekliyor! 

Kabin içi sürücü ve yolcu izleme sistemleri (DMS ve OMS) için 2,5 megapiksel (MP) RGB-IR BSI global shutter (GS) sensör olan OX02C1S ve sürücü izleme sistemleri (DMS) için 1,5 MP mono (IR) GS sensör olan OX01H1B, endüstri lideri Nyxel® yakın kızılötesi (NIR) teknolojisi ile daha az güç tüketirken düşük ışıkta daha iyi ve daha uzağı gören görüntü sağlar. Her ikisi de hızlı hareketleri bozulma olmadan doğru bir şekilde yeniden üretmek için tüm piksellerde eşzamanlı görüntü yakalamayı sağlayan OmniPixel®4-GS teknolojisini kullanır. En son endüstri standartlarını karşılayan yerleşik ASIL-B ve siber güvenlik özelliklerine sahip bu sensörler “stacked a-CSP™” paketinde sunulmakta olup daha dar kamera alanlarında daha yüksek performanslı görüntü sensörlerine olanak sağlar ve kendi paketlerini özelleştirme esnekliği isteyen tasarımcılar için yeniden yapılandırılmış “wafer” seçeneğinde de mevcuttur.  

stacked a-CSP

YAZAR:

  Empa