skip to Main Content
  • WEB SİTESİ: https://www.omron.com/ecb/
  • ÜRÜN GRUPLARI: Power, Signal, High Frequency, Solid State and MOSFET Relays; Micro, Dip and Tactile Switches; Photomicro, Flow, Touch, Tilt and Pressure Sensors; FPC and PCB Connectors and Optical Devices, Relays for automotive.

Omron Hakkında

1933 yılında kurulan Omron, kuruluşundan itibaren yenilikçi ve ileri teknolojilere destek vermektedir. Omron, ‘SINIC’ adını verdiği geleceğin trendlerini öngörme temeline dayanan teorisini esas alarak, toplumun ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde cevap vermeyi hedeflemektedir. Omron, gelişen teknolojiler ile Elektronik ve Mekanik Bileşen, Endüstriyel Otomasyon, Sağlık ve Sensor teknolojileri alanların da ürünler sunabilmektedir.

Merkezi Japonya da bulunan dünya genelinde 36.000 çalışana sahip olan Omron, Türkiye de Elektronik, Mekanik Bileşen ve Sensor Teknolojileri alanların da teknik destek ve satış operasyonlarını Empa Elektronik ile birlikte yürütmektedir. Gerek projelerinizin başlangıç aşamasında ürün seçimlerinde gerekse ilerleyen projelerinizde karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünde Omron mühendislerinden birebir destek alabilmektesiniz.

switch
mems
imagesens
[contact-form-7 id=”5340″]

Omron Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top