skip to Main Content
235
  • WEB SİTESİ: http://sensata.com
  • ÜRÜN GRUPLARI: Electric Protection; Electrical and Thermal Protectors, Motor Protectors and Controls, Battery Protectors and Thermostats. Power Protection; Aircraft Circuit Breakers, Thermal Circuit Breakers, Precision Thermostats and Switches, Airflow Sensors
Sensata Hakkında

Sensata Hakkında

2006 yılına kadar Texas Instruments Sensor & Controls adı verilen Sensata, bugün geniş bir pazar ve uygulama yelpazesinde sensörler ve kontroller için dünyanın önde gelen tedarikçisi olmuştur.

Yüksek mühendislik içeren cihazları ile dünyanın emniyet, enerji verimliliği ve temiz çevre gereksinimini karşılamaktadır. Bu cihazlar her gün milyonlarca insanın emniyetini, verimliliğini, konforunu artıran otomotiv, cihaz, uçak, endüstriyel, askeri, ağır araç, ısıtma, iklimlendirme, veri, telekomünikasyon, eğlence aracı ve deniz uygulamaları için kullanılan cihazlardır.

[contact-form-7 id=”5340″]

Sensata Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top