skip to Main Content
variscite
Variscite Hakkında

Variscite Hakkında

10 yıldan uzun bir süredir Variscite, hız ve inovasyon açısından sürekli pazar ölçütlerini belirleyen, modüller üzerinde güçlü bir sistem yelpazesini geliştirdi ve üretti.

Şirketin portföyü NXP / Freescale, Qualcomm, Texas Instruments ve Marvell dahil olmak üzere önde gelen SoC üreticilerine dayanmaktadır.

Tüm Variscite üretimi, tamamen ISO 13485, 9001 ve 14001 uyumlu, uluslararası müşteri memnuniyetini sağlayabilen tesislerde gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda tıbbi cihazlar ve ilgili hizmetler de dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriler için düzenleyici gereksinimleri karşılamaktadır. Şirketin üretim tesisleri, zamanında teslimat ve yüksek kaliteli ürünler sağlayan en gelişmiş SMT makineleri ile donatılmıştır.

2003 yılında çeşitli endüstriyel uygulamalar için özel tasarımlarla ilk kez gömülü pazarına giren Variscite yenilikçiliğe ve markette önde olmaya devam etti. Modül lansmanının öne çıkan bazı özellikleri arasında ilk Cortex-A8 SOM’un 2009 ve 2011’de tekrar piyasaya sürülmesi yer alıyor. Modül üzerindeki ilk TI OMAP4460 tabanlı 1.5 GHz Cortex-A9 sistemi ile hız rekoru kırılıyor.

On yıldan daha az bir sürede Variscite’ın, modül sistemlerin tasarımında ve üretiminde lider konumda olması şaşırtıcı değildir. Variscite, dünya genelinde 50’den fazla ülkede 1500’den fazla müşteriye hizmet vermektedir.  Esneklik arayüzünü gelişmiş güç yönetimi ile birleştiren düşük maliyetli, yüksek performanslı bir portföy maliyete duyarlı kompinasyon sunmaktadır.  Variscite, müşterilerin vizyonlarını başarılı ürünlere dönüştürür.

Variscite pazarın ilerisinde, geleceğe yönelik çözümler ile yenilik yapma, çevrim tasarımı boyunca kapsamlı, hızlı ve ilk teknik destekleri sağlama, modül çözümleri ve tasarım hizmetleri için tek adresli bir mağaza sunma vizyonlarına sahiptir.

Empa:::electronics olarak Variscite’nin Türkiyedeki temsilcisi olarak kullanılan ürün ve teknolojilerini sizlerin kullanımına sunuyoruz.

[contact-form-7 id=”5340″]

Variscite Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top