empa Elektornik

KURUMSAL

ÇÖZÜMLER

GİRİŞ YAP

ARAMA

empa logo
empa logo

IoT Cloud Platform Çözümü

IoT Cloud Platform Çözümü

post
Empa Elektronik olarak IoT uygulamalarınız için uçtan uca çözüm sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Texas Instruments, ST Microelectronics , Quectel ve diğer kablolu ve kablosuz haberleşme ürün gruplarımız ile uyumlu bir şekilde çalışabilen, projelerinize hızlı bir şekilde uygulayabileceğiniz Cloud platformu olan Iven Cloud Platformu'nu sizlere sunmaktayız. Yerli Cloud Platfom çözümü Iven ile gerçek zamanlı veri yönetimi, cihaz yönetimi, kural tanımlamaları, kullanıcı aksiyonları ve ara yüz ayarlamaları sayesinde IoT uygulamalarınız için tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekteyiz.

 

 

Sistem hızı, kolay uygulanabilirliği, güvenlik katmanları ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde rakiplerinden ayrılan Iven, genç ve dinamik ekibi ile projenizin her aşamasında sizler ile birlikte çalışmaktadır. Cloud tarafında deneyim sahibi olmasanız bile projenizi Iven ile kolayca IoT uyumlu hale getirebilirsiniz.

 

 

Detaylı bilgilendirme için aşağıda yer alan dokümanları inceleyebilir ve Empa Elektronik Uygulama Mühendisi Burak Çiloğlu’na (burak.ciloglu@empa.com)ulaşabilirsiniz.

YAZAR:

  admin