empa Elektornik

KURUMSAL

ÇÖZÜMLER

GİRİŞ YAP

ARAMA

empa logo
empa logo

TE Connectivity

TÜM MARKALAR  >

TE Connectivity hakkında

TE Connectivity, dünya çapında yüksek kaliteli ve güvenilir bağlantı çözümleri sunan bir teknoloji şirketidir. Ürettiği ürünler, giderek birbirine bağlanan dünyada önemli bir rol oynamaktadır. Şirketin merkezi İsviçre'de bulunur ve dünya genelinde 50'den fazla ülkede faaliyet gösterir.

TE Connectivity, birçok endüstride kullanılan elektrik, elektronik ve veri iletimi için bağlantı çözümleri tasarlar, üretir ve pazarlar. Sensörler, konektörler, kablolar, antenler, fiber optik ürünler, deniz altı haberleşme şebekeleri, elektrikli araçlar, giyilebilir teknolojiler ve akıllı binalar ve şehirler gibi tüm uygulamalarda çözüm sağlar.

Bünyesinde barındırdığı markalarla ürün yelpazesini sürekli genişletir. Bu markalar; ALCOSWITCH, HarnWare Software, AMP, HARTMAN, Polamco, KILOVAC, Raychem, Kissling, Potter & Brumfield, Schrack, Axicom, First Sensor, MEAS, Linx Technologies, Laird Technologies, MATE-N-LOK, DEUTSCH ve daha birçok markadan oluşur.

TE Connectivity, müşterilerine ürünlerinin tamamının kalite, güvenilirlik ve performans açısından test edildiği ve doğrulandığından emin olmak için sıkı bir kalite kontrol süreci uygular. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunmak için tasarım, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de sağlar.

Empa Elektronik olarak TE Connectivity Türkiye Distribütörlüğünü yürütürken, projeleriniz için çözümler ve destekler üretmeye her zaman hazırız!

https://www.te.com/usa-en/about-te/our-company.html