skip to Main Content
  • WEB SİTESİ: http://www.te.com/en
  • ÜRÜN GRUPLARI: Antenna Products, Connectors and Connectors Components, Contactors, Filters, Fiber Optics and Fiber Management Solutions, Passive Components, Identification Products, RF Connectors, RF Antennas, RF Cable Harness, Switches, Wire-Cable &Cable Assemblies, Tubing & Harnessing Products.
TE Connectivity Hakkında

TE Connectivity Hakkında

Tyco Electronics’in ürünleri giderek birbirine bağlanan dünyada çok önemli bir rol oynamaktadır.  Tyco Electronis, geleceği şekillendirmek için kabloları, konektörleri, antenleri ve diğer tüm ürün gruplarıyla; Deniz altı haberleşme şebekelerinden elektrikli araçlara, giyilebilir teknolojiden daha akıllı binalar gibi tüm uygulamalarda tam çözüm sağlamaktadır. 1942 yılından bu yana sektörde sürekli büyüyen Tyco Electronics, bünyesinde barındırdığı markalar ile ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir. Bu markalar; ALCOSWITCH, HarnWare Software, AMP, HARTMAN, Polamco, KILOVAC, Raychem, AMPMODU, AMPOWER, Shrack, SEACON, MATE-N-LOK, DEUTSCH ve daha bir çok markadan oluşmaktalar.

Tyco Electronics’in ürün yelpazesinde ise Anten, Application Tooling, Kablo Bileşenleri, Konektörler, EMI Filtreleri, Fiber Optik, Harness, Heat Shrink Tubing, Etiket, Pasif Komponentler, Güç Sistemleri, Röle, Kontaktör ve Switch’ler, Deniz Altı İletişimi, Terminaller and Splices, Kablo ve Tel gibi bir çok çeşit bulunmaktadır.

[contact-form-7 id=”5340″]

TE Connectivity Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top