empa Elektornik

KURUMSAL

ÇÖZÜMLER

GİRİŞ YAP

ARAMA

empa logo
empa logo

Sensirion

TÜM MARKALAR  >

Sensirion AG Hakkında

 

Merkezi İsviçre Staefa’da bulunan Sensirion, dijital mikrosensör ve sistemlerin lider üreticisidir. 1998’de İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü (ETH) Zürih’in yan şirketi olarak kurulan şirket, İsviçre’de Zürih yakınlarında Staefa’da bulunuyor. Firma bünyesinde ABD, Güney Kore, Japonya, Çin, Tayvan ve Almanya gibi farklı ülkelerden çalışanlar bulunduruyor.

İsviçre’deki merkez;  araştırma, geliştirme ve üretimden sorumlu olarak faaliyet görmektedir. Ürün yelpazesinde nem, sıcaklık, uçucu organik bileşikler (VOC), karbondioksit ve partikül maddelerin ölçümünde kullanılan gaz, sıvı akış, basınç farkı sensörleri ve çevresel sensörler bulunmaktadır.  ABD, Avrupa, Çin, Tayvan, Japonya ve Kore’deki satış ofisleriyle uluslararası bir ağa sahip olup çok çeşitli uygulamalar için standart ve özel sensör sistemi çözümleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Sensirion sensörleri genellikle tıbbi, endüstriyel ve otomotiv sektörlerinde, analitik cihazlarda, tüketim mallarında ve HVAC ürünlerinde bulunmaktadır.

Sensirion ürünlerinin ayırt edici özelliklerinden biri, sensör elemanının, sistem mantığının, kalibrasyon verilerinin ve dijital bir arayüzün tek bir mikrodevre üzerinde akıllı sistem entegrasyonuna izin veren CMOSens® Teknolojisinin kullanılmasıdır. Sensirion güvenilir bir tedarikçi olduğunu; sadık müşterileri, kalite itibarı (ISO / TS 16949) ve en iyi müşteri hizmetleriyle birlikte göstermektedir. Sensirion; müşterilerinin projelerinde mesafe kat etmesi için istekli olduğunu kanıtlayan çeşitli ödüllere sahiptir. Sensirion, İsviçre ekonomisinin rekabetçiliğini artırmaya katkıda bulunan şirketler arasında, kişisel bağlılığı ve risk alma isteğiyle Ernst & Young Ödülü’nü kazanmıştır.

Sadece birkaç yıl içinde, Sensirion yüksek kaliteli sensör ve sensör çözümleri üreten dünya çapında lider bir üretici olduğunu göstermiştir. Bu başarı her şeyden önce, her gün sıra dışı olanı başarmaya çalışan ekip elemanlarının özverisi, yaratıcılığı ve uzmanlıklarından kaynaklanmaktadır.  Sensirion teknolojiyi kullanarak, daha akıllı bir gelecek için temeller atmayı kendisine misyon edinmiş bir şirkettir. İnovasyonu temel bir kavram olarak gören firma sürekli yeni şeyler denemeyi, yeni bir zemine basmayı sürdürerek diğerlerinden bir adım önde olmaktadır. Sensör pazarında üst üste devrimler yaratan Sensirion sensörlerinin gelişimine bakarak başardıklarını görebiliriz.

Günümüzde, Sensirion standartları belirlemeye ve ürünleriyle birlikte sensör endüstrisini ilerletmeye devam ediyor. En son teknoloji ve yılların tecrübesiyle, en karmaşık taleplere bile çözümler üretiyorlar. İnovasyonu aktif olarak destekleyen benzersiz bir şirket kültürü sayesinde yaratıcı fikirleri pazarlanabilir çözümlere dönüştürüyorlar. Ayrıca, şirketin her kademesinde işe alımlara çok önem veriyor, alanında uzman kişileri işe alıyorlar. Düzenli pazar araştırmaları, müşterilerinin ihtiyaçlarını daha erken belirlemelerine olanak sağlamakla birlikte her müşterinin ihtiyacına göre en iyi sensör çözümünü de elde etmesini sağlıyor.

empa:::electronics olarak Sensirion’un Türkiye’deki temsilcisi olarak ürün ve teknolojilerini sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.