GeneSiC’nin Endüstrinin En İyi Liyakat Figürüne Sahip Yeni 3. Nesil SiC MOSFET’leri 

Genesic Semiconductor, yeni nesil 1200V G3R ™ SiC MOSFET’leri 20 mΩ ila 350 mΩ arasında değişen benzeri görülmemiş RDS(ON) değerlerine sahip, emsallerini aşan sağlamlık ve kaliteye sahip ürünlere sahiptir. Daha yüksek verimlilik, daha hızlı anahtarlama frekansı, artan güç yoğunluğu, azaltılmış EMI ve kompakt sistem boyutu ile ön plana çıkmaktadır. 

GeneSiC, endüstri alanında lider performansa sahip 3. nesil Silikon Karbür MOSFET’lerin kullanılabilirliğini duyurdu, Otomotiv ve endüstriyel uygulamalarda daha önce hiç görülmemiş düzeyde verimlilik ve sistem güvenilirliği sağlamak için sağlamlık ve kalite ön plana çıkmaktadır. 

Bu G3R ™ SiC MOSFET’leri, optimize edilmiş bir şekilde düşük endüktanslı ayrı paketlerde sunulur  (SMD and through hole), yüksek verimlilik seviyeleri ve ultra hızlı anahtarlama hızları gerektiren güç sistemi tasarımları için son derece optimize edilmiştir. Bu cihazlar, rakip ürünlere kıyasla önemli ölçüde daha iyi performans seviyelerine sahiptir.. Garantili bir kalite, hızlı geri dönüşlü yüksek hacimli üretim ile desteklenen, değer önerilerini daha da geliştirir. 

Özellikleri – 

Uygulamalar – 

hero-product

YAZAR:

  Empa