skip to Main Content
Audiowell Hakkında

Audiowell Hakkında

Audiowell Electronics (Guangdong) Co., Ltd. 1999 yılında Çin’de kurulmuş, Çin borsasında işlem gören, sensör ve sensör çözümleri konusunda tasarım, üretim ve araştırma yapan lider firmalardan bir tanesidir. Bir sensör üreticisi ve çözüm sağlayıcısı olarak Audiowell, 65.000 m2’lik 2 tesis ve yıllık 40 milyon üretim kapasitesi ile Çin’deki en kapsamlı sensör komponentleri üretim hattına sahiptir. Çin dışında birçok ülkede de küresel müşterilerine ürün ve hizmet sağlayan firma ‘‘İyi ol, daha iyisini yap, en iyi geleceği yarat’’ felsefesine bağlı kalarak, sensör konusunda global bir ana tedarikçi olma yolunda ilerlemektedir.

Ultrasonik sensörler, akış sensörleri, elektro-akustik ve ultrasonik güç dönüştürme ürünleriyle pazar lideridir ve otomotiv elektroniği, endüstriyel ölçüm ve sayaçlar, akıllı güvenlik sistemleri, sağlık sektörleri gibi çeşitli endüstrilerde ve alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Herkes için yenilikçi ürünler sunmak, rahat ve konforlu bir yaşam oluşturmak amacıyla gelişmiş üretim tekniklerini kullanarak en ileri teknolojilere odaklanmaktadır. ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeleriyle birlikte 21 Çin Buluş Patenti ve 13 PCT uluslararası patent olmak üzere 200’ün üzerinde patente sahiptir. Fiziksel, elektriksel, kimyasal, optik, akustik ve çevresel testler gerçekleştirmek üzere 6 çeşit CNAS tarafından onaylı 100’den fazla test aleti bulunduran laboratuvarları bulunmaktadır.

Audiowell’in ürünleri otomotiv elektroniğinde, akıllı sayaçlarda, güvenlik alarm sistemlerinde ve akıllı ev sistemleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.  Otomatik park, kör nokta tespiti, park yardımı, ROA ultrasonik sensör,  araç alarm sistemi, benzin seviye kontrolü, motor hızı kontrolü ve DEF / AdBlue seviye izleme gibi projelerde de otomotiv elektroniğine hizmet vermektedir.  Su, sıcaklık ve gaz sayacı, endüstriyel akışmetre, akıllı su yönetim sistemi, akıllı temizlik robotu, su arıtıcı, sızıntı tespit sistemi gibi akıllı ev sistemleri projelerinde de ürünleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda hava kalitesi ölçümüne dair yapılan aroma yayıcı, hava nemlendirici, arıtıcı gibi projeler için de Audiowell’in ürünleri tercih edilebilir.  empa:::electronics olarak Audiowell’in konum (pozisyon ve hareket), uzaklık ve hız ölçümünde ana tedarikçi olma vizyonunu paylaşıyor, ürün ve teknolojilerini sizlerin kullanımına sunuyoruz.

automotive-electronics-250
intelligent-security-systems-250
smart–home-250
smart-meter-250
other-applications-250
consumer-products-250
[contact-form-7 id=”5340″]

Audiowell Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top