skip to Main Content
Isabellenhütte Hakkında

Isabellenhütte Hakkında

Isabellenhütte 1482 yılında bakır madenciliği ile başladığı üretime, günümüzde elektrik ve elektronik endüstrilerindeki ısı ölçüm ve pasif komponentler için elektriksel direnç ve termoelektrik materyal alanlarındaki dünya liderliği konumuna erişmiştir. Isabellenhütte’den alınan hassas ölçüm sistemleri; otomobiller, kamyonlar, hibrit ve elektrikli araçlar ile endüstriyel ve yenilenebilir enerji üretim sistemleri için geçerli olan, voltaj değerleri ve sıcaklık algılama sistemleri için gerekli olan endüstri standartlarını belirledi. Isabellenhütte’nin dünyaca tanınmış uzman ve teknoloji lideri olan yenilikçi ürünleri, teknik ve yenilikçi özelliklerini sergilemektedir. Bu anlamda Isabellenhütte’nin başarıları, yenilikçi ürünlerin, yeni teknolojilerin ve sofistike üretim süreçlerinin sürekli geliştirilmesi ile sağlanmaktadır.

500 yılı aşkın süredir sürekli olarak gelenekleriyle oluşturdukları inavosyon sayesinde şu an üretmiş oldukları Shunt Resistor’leri kendi alanında koymuş olduğu standartlarla ön plana çıkmakta. Isabellenhütte’nin Shunt Resistor’ları 3 birime ayrılmış durumda; bunlar, Precision Measurement, Precision and Power Resistors, ve Precision Alloys şeklindedir. Sonuç olarak Isabellenhütte, üretimlerinin çok yüksek yüzdesini kendi bünyesinde gerçekleştirerek uzman olduğu alaşım üretimi ve şekillendirilmeleri işlemlerinden paketlenmesine kadar olan süreçte yıllardır edindiği tecrübeyi inovasyon olarak sunmaktadır.

[contact-form-7 id=”5340″]

Isabellenhütte Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top