skip to Main Content
  • Türkçe
  • English
  • WEB SİTESİ: http://www.sunon.com
  • ÜRÜN GRUPLARI: Precision motors, mini fans, and thermal modules. These products include Maglev, the first magnetic levitation motor fan product in the world, Mighty Mini series, the smallest/thinnest fan products in the world, various thermal modules for LED panels, etc.
Sunon Hakkında

Sunon Hakkında

1980 yılında kurulan Sunonwell Şirketi her zaman “Marka, İnovasyon ve Değer” iş felsefesine bağlı kalmıştır. SUNON bu süreçte, hassas motorlar, mini fanlar ve termal modüller alanında küresel bir lider haline geldi.

SUNON’un, motor teknolojisinin araştırılması ve geliştirilmesi üzerinde 30 yılı aşkın süredir süren çalışmalar sonucunda sayısız patentli ürün ortaya çıktı. Bu ürünler dünyada ilk manyetik havalandırma motor fan ürünü olan Maglev, dünyanın en küçük / en ince fan ürünleri olan Mighty Mini serisi, LED paneller için çeşitli termal modüller vb. içeriyor. Bugün SUNON, piyasadaki en iyi termal çözüm sağlayıcısı haline geldi. Optik elektronik ve ağ iletişimi gibi çeşitli endüstrilerde, projektörlerin ve dizüstü bilgisayarların pazarlarında sırasıyla %26 ve %19 küresel pay elde etti.

SUNON 400’den fazla profesyonel mühendisten oluşan bir Ar-Ge ekibine sahiptir. Şirket her yıl yıllık cirosunun %10-12’sini aşan bir AR-GE bütçesi oluşturarak şirketin dünya çapında toplam 1586 patent elde etti.

Buluş ve inovasyon için çok fazla insan gücü, finansal kaynak ve zaman gerekiyor ancak SUNON, akıllı mini motorların geliştirilmesine bağlı olarak, motor alanında yüksek teknoloji profesyonellerini eğiterek yalnızca sürdürülebilir kalkınmayı değil rekabet gücünü de artırmayı planlıyor.

[contact-form-7 id=”5340″]

Sunon Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top