skip to Main Content
  • WEB SİTESİ: https://tr.transcend-info.com
  • ÜRÜN GRUPLARI: Endüstriyel Flash, Endüstriyel DRAM, Hafıza Kartları, USB Flash Sürücüler, Katı Hal Sürücüleri, Kart Okuyucuları & Aksesuarları, Hafıza Modülleri, Harici Disk Sürücüler
Transcend Hakkında

Transcend Hakkında

Transcend Taipei, Tayvan da kurulmuş dünya çapında 14 ofisiyle dijital depolama, multimedya ve endüstriyel ürünlerin öncü ve küresel bir markası olmuştur. Transcend tasarım, geliştirme ve üretme alanlarının müşterilerine destek sağlamaktadır. Transcend şirket politikası gereği en yüksek kalitede ürünleri en üst seviye profesyonel destek vererek ulaştırmayı hedef olarak belirlemiştir.

Transcend hafıza alanında hemen hemen her ihtiyacınıza uygun ürünleri sunabilmektedir. Flaş kartlar, Harici Hard diskler, Katı hal sürücüleri ve endüstriyel ölçekli ürünler alanında uygulamalarınızda ihtiyacınız olacak tüm çözümleri Transcend de bulabilirsiniz. Transcend sahip olduğu ISO 9001, ISO 14001 ve QCO80000 belgeleri sayesinde kalite standartlarını sağlamaktadır.

EMBEDDED
TRANSPORTATION
HEALTHCARE
SERVER
AUTOMATION
MILITARY
[contact-form-7 id=”5340″]

Transcend Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top