skip to Main Content
  • Türkçe
  • English
  • WEB SİTESİ: https://www.vectron.com
  • ÜRÜN GRUPLARI: Precision Frequency Control and Timing ProductsQuartz Crystals, Crystal Oscillators, MEMS Oscillators, SAW Devices, Timing Modules, Rubidium Standards
Vectron Hakkında

Vectron Hakkında

Vectron International, DC’den mikrodalga frekanslarına kadar hem yığınsal akustik dalga (BAW) hem de yüzey akustik dalga (SAW) tabanlı tasarımlarda en yeni teknikleri kullanarak Frekans Kontrolü, Sensör ve Hibrid Ürün çözümlerinin tasarımında, imalatında ve pazarlanmasında dünya lideridir. Şirket tarafından sağlanan yenilik ve yetenek, daha yüksek frekanslara, düşük maliyetli tasarımlara ve minyatürlüğe ve daha teknolojik açıdan sofistike entegre çözümlere yönelik eğilimi yansıtıyor. Vectron International hem ürün üreticisi hem de çözüm sağlayıcıdır, benzersiz teknolojiyle liderdir, ancak gerektiğinde özel çözümler tasarlamaya ve üretmeye hazırdır. Vectron’un temel yetkinliği klasik kristal ve SAW teknolojisini sofistike entegre devreler ve gelişmiş ambalaj ile birleştiriyor.

[contact-form-7 id=”5340″]

Vectron Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top