skip to Main Content

XP Power IoT Uyumlu Kompakt 3W ve 10W Güç Kaynakları

XP Power düşük maliyetli ve ultra geniş giriş universal aralıkları destekleyen (85-350VAC, 100VAC ve 277VAC aralığındaki tüm nominal gerilim değerleri) 3W VCE03 ve 10W VCE10 PCB monte serilerini piyasaya sürüyor.

Tüm VCE03 ve VCE10 serileri içeriğindeki EMC filtresi, hold-up kapasitörü ile tam bir AC-DC çözümü sağlıyor ve herhangi bir harici komponent ihtiyacına gerek bırakmayarak, PCB üzerinde power tasarımcılarını geniş bir alan bırakıyor.

3W’lık seriler seriler ultra kompakt korumalı veya açık devre SIP paketi çözümleri ile maksimum esneklik sağlarken, maliyet ve verimli PCB alanı kullanımı sağlıyor.

Ürünlerin yüksek verimle çalışması ve yüksüz 0,3W dan daha düşük güç tüketimi sayesinde geniş uygulama alanlarında kullanım imkanı sunuyor ve son ürün tarafında çevresel koruma girişimlerine katkı sağlıyor.  Ürünler 3.3V, 5V, 9V, 12V, 15V, 24V ve 48V çıkış geriliminin yanında aşırı yük, aşırı-gerilim ve kısa devre korumaları da sağlıyor.

Tüm modeller Class II, topraksız yapı ve 3000VAC izolasyon koruması sayesinde dünya çapında geçerli IEC60950-1, IEC/UL/EN62368-1, IEC/UL /EN62368-1 standartlara uyum sağlıyor. Bu seriler ayrıca EN55032 Class B iletimsel ve yayımsal uyumuna da sahiptir.

Harici bir metal soğutma sistemine ihtiyaç bırakmayan konveksiyon soğutma sayesinde –25°C den +70°C ve +50°C’ye kadar tam güç çalışma imkanı sağlıyor.

305VAC ye kadar genişletilmiş giriş gerilimi sayesinde, aydınlatma ve endüstriyel alan uygulamaları gibi 277VAC nominal giriş gerilimlerine ihtiyaç duyan uygulamaları destekliyor. Ayrıca aydınlatma, otomasyon sistemleri, işletim kontrol, enstrümantasyon, set top box, ev tipi uygulamalar, ev otomasyonları, test ve ölçüm sistemleri için ideal bir güç çözümü sağlayan ürünler, çok küçük boyutları, yüksek verim, yüksüz – düşük güç tüketimi sayesinde IoT gibi uygulamalar için de birebir.

Ayrıca büyük güç çevirimi uygulamalarında yardımcı kaynak olarak kullanılabilir. Özellikle bu tarz sistemlerde ana kontrol devresini sürekli standby’da aktif halde tutup, asıl çevrim bölümünün tamamen kapalı kalmasını sağlayarak, sistemin standby’da veya yüksüzken ki güç tüketimini düşürür.

 Bu serileri XP Power Türkiye distribütörü Empa Elektronik üzerinden tedarik edebilirsiniz.

 

 

 

Back To Top